Matematyka
marczel
2021-01-14 05:13:39
Masz 12 zł masz  je podzielić do 3 woreczków jak to zrobić  PS nie chce odp 1 zł 50 gr bo to jest złe  
Odpowiedź
Paulisia209
2021-01-14 08:50:43

12zł : 3 = 4 zł Odp. W każdym woreczku będzie po 4zł. dasz najlepsze

Guziec015
2021-01-14 08:51:58

12:3=4 zł do karzdego woreczka po 4 zł

Dodaj swoją odpowiedź