Polski
perelk
2017-06-22 11:46:19
[SIÓDMA KLASA] Uzupełnij zdania poniższymi wyrazami.wróżką, wróżkom, wstążką, wstążkom, dziewczynkom, dziewczynką, kolegą, kolegom, różą, różom, wstążką, wstążkom, książka, książkom.-Przewiązałam sukienkę czerwoną………………………………..-Przyglądałam się zielonym………………………………w pasmanterii.-Wczoraj spotkałam się z Markiem, moim……………………………….- Kilku moim …………….. oberwało się za wagary.-Przypatrywałam się…………………………… w księgarni..- Uwielbiam „Harrego Pottera”! Nie mogę rozstać się z tą……..- Maria jest grzeczną…………………………...- Maria oddała czekoladki………………………..-Zachwyciłam się tyloma kwiatami, jednak najbardziej tą piękną………………………-Przyglądam się z zainteresowaniem tym pięknym………………………….. w ogrodzie.-Marzę, aby spotkać się z dobrą…………………………-Nie wierzę złym………………………
Odpowiedź
matiii09
2017-06-22 16:16:54

-Przewiązałam sukienkę czerwoną wstążką. -Przyglądałam się zielonym wstążkom w pasmanterii. -Wczoraj spotkałam się z Markiem, moim kolegą. - Kilku moim kolegom oberwało się za wagary. -Przypatrywałam się książkom w księgarni. - Uwielbiam „Harrego Pottera”! Nie mogę rozstać się z tą książką. - Maria jest grzeczną dziewczynką. - Maria oddała czekoladki dziewczynkom. -Zachwyciłam się tyloma kwiatami, jednak najbardziej tą piękną różą. -Przyglądam się z zainteresowaniem tym pięknym różom w ogrodzie. -Marzę, aby spotkać się z dobrą wróżką. -Nie wierzę złym wróżkom.  

słodka15
2017-06-22 16:18:09

-Przewiązałam sukienkę czerwoną wstążką. -Przyglądałam się zielonym wstążkom w pasmanterii. -Wczoraj spotkałam się z Markiem, moim kolegą. - Kilku moim kolegom oberwało się za wagary. -Przypatrywałam się książkom w księgarni. - Uwielbiam „Harrego Pottera”! Nie mogę rozstać się z tą książką. - Maria jest grzeczną dziewczynką. - Maria oddała czekoladki dziewczynkom. -Zachwyciłam się tyloma kwiatami, jednak najbardziej tą piękną różą.  -Przyglądam się z zainteresowaniem tym pięknym różom w ogrodzie. -Marzę, aby spotkać się z dobrą wróżką. -Nie wierzę złym wróżkom.

Dodaj swoją odpowiedź